Hakkımızda

Gözde Baskı - Apre - Boya

Tekstil sektöründe gömleklik kumaşta boya ve apre alanlarında faaliyet gösteren firmamız 1999 yılında %100 Türk sermayesiyle Bursa ilinde Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetine başlamıştır.

2009 yılında tesisimize  baskı ve numune digital baskı bölümünü de ilave ederek ürün yelpazesi genişletilmiştir. 2014 yılında kalite kontrol laboratuvarını kurarak ürün kalitesinin tespit edilmesi yönünde önemli adımlar atılmıştır.

2018 yılı Ocak ayı itibariyle bünyemize son teknoloji ,sonsuz renk ve desen yapabilme özelliği, %100 net görüntü alabilme performansına sahip digital baskı makinesini de katmış bulunmaktayız.

Kuruluşumuzdan itibaren üretim kapasitemizi AR-GE çalışmaları, teknolojinin getirisi olan yeni yatırımlar ve sektörel faaliyete olan saygımız ile her geçen gün arttırmaktayız. Kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek sektörün en gözde kuruluşlarından biri olmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Temel kalite politikamız çerçevesinde oluşturduğumuz yönetim ve üretim stratejimiz ışığında, ürettiğimiz mal ve hizmetler ile evrensel kalite ve standartlarında bir kuruluş olarak yurt içi ve yurt dışı pazarlarda 1 numara olmaktır.’

Misyonumuz

Çalışanlarımızla, ortaklarımızla, müşterilerimizle ve tedrikçilerimizle; takım felsefesini benimseyerek profesyonelce, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve sosyal bir ortamın sürekliliğini sağlamak ve yönetmektir.

Kapsamımız

GÖZDE LTD ŞTİ olarak Bursa Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Bulvarı,No :4  14000 m² alana kurulu tesisimiz; polyester, pamuk, viskon ve bunların karışımı olan dokuma kumaş boyama, yıkama, baskı, apreleme digital baskı üretimi ve bu üretimde kullanılan doğalgaz ve elektrik sarfiyatının takibi iyileştirilmesi; yasal şartlar listesinde belirtilen ulusal ve uluslar arası şartlar enerji ve çevre şartları, osb şartları, müşteri şartları, ham malzeme ekipman sarf malzeme tedarikçi kriterleri, şirket kuralları, çalışan istekleri, iç hususlar olarak belirlediğimiz çalışanları yönetim sistemleri bilgi düzeyi, çalışanlarımızın kalifiye personel yapısı, engelli personelimiz, fason imalat olmamızdan kaynaklanan kısa süreli planlama yapımız, makine performansımız  kaynaklı atık ve enerji sarfiyatımız,buhar sistemi ile çalışan makinelerimiz, yerleşim yerine yakınlığımız ve dış hususlarımız kalitesinin iletkenliğinin yüksekliğinin üretimimize etkisi, faaliyet alanımız çevresinde kalifiye iş gücü azlığı, siyasal değişikliklerin yarattığı döviz dalgalanmaları, yasal uygunluğun değerlendirmesinde belirtilen yasal ve diğer şartlar ve müşteri şartları, tekstil sektöründeki dönemsel ekonomik durgunluk, değişen teknoloji ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001 yönetim sistemleri şartları kapsamımızı oluşturmaktadır.